Bemeta BRILIA: Držák kartáčků, lesk, stříbrná
Code: 177110010Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEMETA BRILIA SILVER GLOSS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| EAN: | 8592207056697 |
| Color: | Pochromováno |
| Objem: | 0.626 l |
| Hloubka balení: | 170.000 mm |
| Material: | Mosaz/Nerez/Sklo |
| Šířka balení: | 100.000 mm |
| Váha brutto: | 0.496 kg |
| Výška balení: | 130.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |