Bemeta BRILIA: WC štětka na pověšení, lesk, stříbrná
Code: 177113010Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEMETA BRILIA SILVER GLOSS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| EAN: | 8592207056710 |
| Color: | Pochromováno |
| Objem: | 5.465 l |
| Hloubka balení: | 135.000 mm |
| Material: | Nerez/Mosaz |
| Šířka balení: | 130.000 mm |
| Váha brutto: | 0.954 kg |
| Výška balení: | 420.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |