Bemeta BRILIA: Mýdlenka, lesk, stříbrná
Code: 177108040Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEMETA BRILIA SILVER GLOSS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| EAN: | 8592207056673 |
| Color: | Pochromováno |
| Objem: | 0.599 l |
| Hloubka balení: | 165.000 mm |
| Material: | Mosaz/Nerez/Sklo |
| Šířka balení: | 135.000 mm |
| Váha brutto: | 0.487 kg |
| Výška balení: | 100.000 mm |
| Barva 1: | Stříbrná |