CLASSIC bidet, 37x54 cm, white ExtraGlaze 8762111
Code: 8762111Related products
RETRO3
FREEFREE
€607,76
–14 %
CLASSIC splachovací mechanismus, zlato BODR
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€431,94 excl. VAT
€522,65
RETRO3
€309,36
–17 %
CLASSIC bidet 37x54cm 876211
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Unable to order
€211,06 excl. VAT
€255,38
RETRO3
€387,35
–14 %
CLASSIC hanging toilet bowl, 37x55 cm, white ExtraGlaze 871211
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€275,29 excl. VAT
€333,10
RETRO3
€162,86
–14 %
CLASSIC WC RETRO sedátko, ořech/chrom MS87N
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
€460,82
–14 %
CLASSIC flushing mechanism, chrome BOCR
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€327,51 excl. VAT
€396,29
RETRO3
FREEFREE
€1 027,35
–14 %
CLASSIC WC bowl with cistern, rear waste, white-chrome WCSET23-CLASSIC-ZO
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€730,17 excl. VAT
€883,51
RETRO3
€354,69
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8787311
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€252,08 excl. VAT
€305,02
RETRO3
€387,35
–14 %
CLASSIC hanging bidet, 37x55 cm, white ExtraGlaze 8765111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€275,29 excl. VAT
€333,10
RETRO3
€448,57
–14 %
CLASSIC ceramic washbasin 90x50 cm, white ExtraGlaze 8788111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€318,81 excl. VAT
€385,76
RETRO3
€191,43
–14 %
CLASSIC front towel rail 75cm, chrome PACL75
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
FREEFREE
€713,06
–14 %
CLASSIC WC combi, lower/rear waste, white WCSET06-CLASSIC
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€506,79 excl. VAT
€613,22
RETRO3
€387,35
–14 %
CLASSIC Toilet bowl combi bottom/rear waste, white ExtraGlaze 871711
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€275,29 excl. VAT
€333,10
RETRO3
€252,65
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8731011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€448,57
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8788011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€318,81 excl. VAT
€385,76
RETRO3
€228,16
–14 %
CLASSIC high flush cistern, white ExtraGlaze 878011
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€211,84
–14 %
PURA/CLASSIC keramické umyvadlo 35x50cm, zápustné, bílá ExtraGlaze 724711
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16
Product detailed description
For installation, it is necessary to add screws for fixing the toilet into the ground - FVB or FVBBO
The CLASSIC sanitary ware from the Italian manufacturer GSI stands out above all for its original appearance. If you like the smell of old times or period objects, you will definitely choose from our offer. They are an excellent choice for those who prefer classic shapes.
Additional parameters
| Category: | GSI CLASSIC - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Weight: | 17.35 kg |
| EAN: | 8032937822716 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 415mm |
| Width: | 370mm |
| Series: | CLASSIC |
| Dimension: | 37x41,5x54 cm |
| Product depth: | 540mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Montážní sada |
| Vybavení: | ExtraGlaze |
| Brands: | GSI |
| Material: | Keramika |
RETRO3
€415,92
–14 %
RETRO bidet standing, 38,5x60cm, white 102001
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€295,60 excl. VAT
€357,67