CLASSIC keramické dvojumyvadlo 125x54 cm, bílá ExtraGlaze 8725111
Code: 8725111Related products
RETRO3
€1 786,12
–14 %
CROSS retro umyvadlová skříňka 116x77,5x49,5cm, 2x zásuvka, buk CR325
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání za 2-3 měsíce
€1 269,49 excl. VAT
€1 536,08
RETRO3
FREEFREE
€1 786,12
–14 %
CROSS retro umyvadlová skříňka 116x77,5x49,5cm, 2x zásuvka, starobílá CR225
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání za 2-3 měsíce
€1 269,49 excl. VAT
€1 536,08
RETRO3
€877,14
–14 %
VIOLETA dvojumyvadlová skříňka 116x52x48,5cm, bílá pololesk VI125-3131
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€623,41 excl. VAT
€754,33
RETRO3
€252,65
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8731311
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€460,82
–14 %
CLASSIC flushing mechanism, chrome BOCR
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€327,51 excl. VAT
€396,29
RETRO3
€162,86
–14 %
CLASSIC WC RETRO sedátko, ořech/chrom MS87N
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
FREEFREE
€1 027,35
–14 %
CLASSIC WC bowl with cistern, rear waste, white-chrome WCSET23-CLASSIC-ZO
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€730,17 excl. VAT
€883,51
RETRO3
€448,57
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8788011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€318,81 excl. VAT
€385,76
RETRO3
€191,43
–14 %
CLASSIC front towel rail 75cm, chrome PACL75
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
€252,65
–14 %
CLASSIC ceramic washbasin 60x46 cm, white ExtraGlaze 8731111
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€387,35
–14 %
CLASSIC Toilet bowl combi bottom/rear waste, white ExtraGlaze 871711
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€275,29 excl. VAT
€333,10
RETRO3
€183,27
–14 %
CLASSIC cistern for combi toilet, white ExtraGlaze 878111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€481,22
–55 %
CLASSIC flushing mechanism for low toilet cistern, chrome BZCR
Central warehouse
€178,45 excl. VAT
€215,92
RETRO3
FREEFREE
€607,76
–14 %
CLASSIC flushing mechanism, bronze BOBR
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€431,94 excl. VAT
€522,65
Flushing mechanism with chain including pipe to cistern.
RETRO3
€354,69
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8787311
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€252,08 excl. VAT
€305,02
RETRO3
€203,67
–14 %
CLASSIC ceramic column for washbasin 66x27 cm, white ExtraGlaze 877011
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€144,74 excl. VAT
€175,14
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GSI CLASSIC - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 48.9 kg |
| EAN: | 8032937814087 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 120mm |
| Width: | 1250mm |
| Series: | CLASSIC |
| Dimension: | 125x12x54 cm |
| Installation: | Do nábytku, Nástěnná-šrouby |
| Product depth: | 540mm mm |
| Face: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | ExtraGlaze |
| Otvor pro baterii: | 2 otvory |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Dvojumyvadlo |
| Vybavení: | ExtraGlaze |
| Brands: | GSI |
| Material: | Keramika |
RETRO3
FREEFREE
€2 297,55
–14 %
WALDORF keramické dvojumyvadlo 150x55cm, černá mat 4143K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 632,96 excl. VAT
€1 975,88
RETRO3
FREEFREE
€1 487,76
–14 %
WALDORF ceramic double washbasin 150x55cm, white 4143K1
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 057,41 excl. VAT
€1 279,47
RETRO3
FREEFREE
€1 488,98
–14 %
WALDORF keramické dvojumyvadlo 150x55cm, 6 otvorů, bílá 4143K1-3
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 058,29 excl. VAT
€1 280,53
RETRO3
FREEFREE
€620
–47 %
SAND ceramic washbasin 120x50 cm, 2 OPENINGS, white ExtraGlaze 9024211
Central warehouse
€269,52 excl. VAT
€326,12
RETRO3
FREEFREE
€701,63
–14 %
NORM ceramic double washbasin 125x50 cm, white ExtraGlaze 8627111
Delivery approx. 3 weeks
€498,67 excl. VAT
€603,39
RETRO3
€1 020
–14 %
RETRO keramické dvojumyvadlo 120cm, bílá 104801
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€724,94 excl. VAT
€877,18