PURA/CLASSIC keramické umyvadlo 35x50cm, zápustné, bílá ExtraGlaze 724711
Code: 724711Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GSI CLASSIC - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 8.4 kg |
| EAN: | 8032937816685 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 200mm |
| Width: | 350mm |
| Series: | PURA |
| Dimension: | 35x20x50 cm |
| Installation: | Zápustné |
| Product depth: | 500mm mm |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Vybavení: | ExtraGlaze |
| Brands: | GSI |
| Material: | Keramika |