CLASSIC cistern for combi toilet, white ExtraGlaze 878111
Code: 878111Related products
RETRO3
€387,35
–14 %
CLASSIC Toilet bowl combi bottom/rear waste, white ExtraGlaze 871711
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€275,29 excl. VAT
€333,10
RETRO3
€142,45
–14 %
CLASSIC dual flush mechanism for combi toilet BPCDF
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
FREEFREE
€1 027,35
–14 %
CLASSIC WC bowl with cistern, rear waste, white-chrome WCSET23-CLASSIC-ZO
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€730,17 excl. VAT
€883,51
RETRO3
€187,35
–14 %
CLASSIC front towel holder 60cm, chrome PACL60
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€354,69
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8787311
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€252,08 excl. VAT
€305,02
RETRO3
€354,69
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8787011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€252,08 excl. VAT
€305,02
RETRO3
€460,82
–14 %
CLASSIC flushing mechanism, chrome BOCR
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€327,51 excl. VAT
€396,29
RETRO3
€252,65
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8731311
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
FREEFREE
€607,76
–14 %
CLASSIC splachovací mechanismus, zlato BODR
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€431,94 excl. VAT
€522,65
RETRO3
€338,37
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8762311
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
RETRO3
FREEFREE
€607,76
–14 %
CLASSIC flushing mechanism, bronze BOBR
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€431,94 excl. VAT
€522,65
Flushing mechanism with chain including pipe to cistern.
RETRO3
€191,43
–14 %
CLASSIC front towel rail 75cm, chrome PACL75
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
€448,57
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8788011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€318,81 excl. VAT
€385,76
RETRO3
€481,22
–55 %
CLASSIC flushing mechanism for low toilet cistern, chrome BZCR
Central warehouse
€178,45 excl. VAT
€215,92
RETRO3
€448,57
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8788311
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€318,81 excl. VAT
€385,76
Product detailed description
WC cistern comes without toilet bowl. This part has to be added - see accessories.
The CLASSIC sanitary ware from the Italian manufacturer GSI stands out above all for its original appearance. If you like the smell of old times or period objects, you will definitely choose from our offer. They are an excellent choice for those who prefer classic shapes.
Additional parameters
| Category: | GSI CLASSIC - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Weight: | 13.1 kg |
| EAN: | 8032937811482 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 400mm |
| Width: | 415mm |
| Series: | CLASSIC |
| Dimension: | 41,5x40x17 cm |
| Product depth: | 170mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Napouštěcí avypouštěcí ventil |
| Vybavení: | ExtraGlaze |
| Brands: | GSI |
| Material: | Keramika |