CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8788311
Code: 8788311Related products
RETRO3
FREEFREE
€685,31
–14 %
VIOLETA washbasin cabinet 83x52x46cm, white semi-gloss VI090-3131
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€487,07 excl. VAT
€589,35
RETRO3
€203,67
–14 %
CLASSIC ceramic column for washbasin 66x27 cm, white ExtraGlaze 877011
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€1 228,16
–14 %
CROSS retro umyvadlová skříňka 85x81x47cm, 2x zásuvka, buk CR391
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€872,89 excl. VAT
€1 056,20
RETRO3
FREEFREE
€1 228,16
–14 %
CROSS art. cabinet 85x81x47cm, 2x drawer, old white CR291
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€872,89 excl. VAT
€1 056,20
RETRO3
€252,65
–14 %
CLASSIC ceramic washbasin 60x46 cm, white ExtraGlaze 8731111
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€338,37
–14 %
CLASSIC standing toilet bowl, 37x54 cm, rear waste, white ExtraGlaze 871111
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
RETRO3
€309,36
–17 %
CLASSIC bidet 37x54cm 876211
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Unable to order
€211,06 excl. VAT
€255,38
RETRO3
FREEFREE
€713,06
–14 %
CLASSIC WC combi, lower/rear waste, white WCSET06-CLASSIC
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€506,79 excl. VAT
€613,22
RETRO3
€183,27
–14 %
CLASSIC cistern for combi toilet, white ExtraGlaze 878111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€481,22
–55 %
CLASSIC flushing mechanism for low toilet cistern, chrome BZCR
Central warehouse
€178,45 excl. VAT
€215,92
RETRO3
€689,39
–14 %
CLASSIC keramické dvojumyvadlo 125x54 cm, bílá ExtraGlaze 8725111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€489,97 excl. VAT
€592,86
RETRO3
€191,43
–14 %
CLASSIC front towel rail 75cm, chrome PACL75
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
€338,37
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54 cm, white ExtraGlaze 8762111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
RETRO3
€203,67
–14 %
CLASSIC front towel rail 90cm, chrome PACL90
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€252,65
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8731011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€448,57
–14 %
CLASSIC ceramic washbasin 90x50 cm, white ExtraGlaze 8788111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€318,81 excl. VAT
€385,76
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GSI CLASSIC - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 26.9 kg |
| EAN: | 8032937812212 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 230mm |
| Width: | 900mm |
| Series: | CLASSIC |
| Dimension: | 90x23x50 cm |
| Installation: | Do nábytku, Nástěnná-šrouby |
| Product depth: | 500mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | 3 otvory |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Vybavení: | ExtraGlaze |
| Brands: | GSI |
| Material: | Keramika |