CLASSIC hanging bidet, 37x55 cm, white ExtraGlaze 8765111
Code: 8765111Related products
RETRO3
FREEFREE
€607,76
–14 %
CLASSIC splachovací mechanismus, zlato BODR
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€431,94 excl. VAT
€522,65
RETRO3
FREEFREE
€607,76
–14 %
CLASSIC flushing mechanism, bronze BOBR
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€431,94 excl. VAT
€522,65
Flushing mechanism with chain including pipe to cistern.
RETRO3
€338,37
–14 %
CLASSIC standing toilet bowl, 37x54 cm, rear waste, white ExtraGlaze 871111
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
RETRO3
€228,16
–14 %
CLASSIC high flush cistern, white ExtraGlaze 878011
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€203,67
–14 %
CLASSIC ceramic column for washbasin 66x27 cm, white ExtraGlaze 877011
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€448,57
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8788311
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€318,81 excl. VAT
€385,76
RETRO3
€387,35
–14 %
CLASSIC Toilet bowl combi bottom/rear waste, white ExtraGlaze 871711
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€275,29 excl. VAT
€333,10
RETRO3
€460,82
–14 %
CLASSIC flushing mechanism, chrome BOCR
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€327,51 excl. VAT
€396,29
RETRO3
€387,35
–14 %
CLASSIC hanging toilet bowl, 37x55 cm, white ExtraGlaze 871211
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€275,29 excl. VAT
€333,10
RETRO3
€211,84
–14 %
PURA/CLASSIC keramické umyvadlo 35x50cm, zápustné, bílá ExtraGlaze 724711
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16
RETRO3
€187,35
–14 %
CLASSIC front towel holder 60cm, chrome PACL60
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€354,69
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8787311
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€252,08 excl. VAT
€305,02
RETRO3
€142,45
–14 %
CLASSIC dual flush mechanism for combi toilet BPCDF
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€203,67
–14 %
CLASSIC front towel rail 90cm, chrome PACL90
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€448,57
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8788011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€318,81 excl. VAT
€385,76
RETRO3
€689,39
–14 %
CLASSIC keramické dvojumyvadlo 125x54 cm, bílá ExtraGlaze 8725111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€489,97 excl. VAT
€592,86
Product detailed description
Hanging Bidet.
Dimension: 55x37cm (HxW)
For more details, please refer to the attached drawing.
Additional parameters
| Category: | GSI CLASSIC - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Weight: | 17.35 kg |
| EAN: | 8032937816821 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 280mm |
| Width: | 370mm |
| Series: | CLASSIC |
| Dimension: | 37x28x55 cm |
| Product depth: | 550mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Vybavení: | ExtraGlaze, Skryté uchycení |
| Brands: | GSI |
| Material: | Keramika |