CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8787311
Code: 8787311Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GSI CLASSIC - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 21.5 kg |
| EAN: | 8032937812205 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 200mm |
| Width: | 750mm |
| Series: | CLASSIC |
| Dimension: | 75x20x50 cm |
| Installation: | Do nábytku, Nástěnná-šrouby |
| Product depth: | 500mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | 3 otvory |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Vybavení: | ExtraGlaze |
| Brands: | GSI |
| Material: | Keramika |