CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8788011
Code: 8788011Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GSI CLASSIC - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 26.9 kg |
| EAN: | 8032937812229 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 230mm |
| Width: | 900mm |
| Series: | CLASSIC |
| Dimension: | 90x23x50 cm |
| Installation: | Nástěnná-šrouby |
| Product depth: | 500mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Vybavení: | ExtraGlaze |
| Brands: | GSI |
| Material: | Keramika |