PURA/CLASSIC keramické umyvadlo 38x55cm, zápustné, bílá ExtraGlaze 724311
Code: 724311Related products
RETRO3
€338,37
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54 cm, white ExtraGlaze 8762111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
RETRO3
€162,86
–14 %
CLASSIC WC RETRO sedátko, ořech/chrom MS87N
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
€203,67
–14 %
CLASSIC front towel rail 90cm, chrome PACL90
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
FREEFREE
€1 027,35
–14 %
CLASSIC WC bowl with cistern, rear waste, white-chrome WCSET23-CLASSIC-ZO
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€730,17 excl. VAT
€883,51
RETRO3
€689,39
–14 %
CLASSIC keramické dvojumyvadlo 125x54 cm, bílá ExtraGlaze 8725111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€489,97 excl. VAT
€592,86
RETRO3
€252,65
–14 %
CLASSIC ceramic washbasin 60x46 cm, white ExtraGlaze 8731111
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
FREEFREE
€607,76
–14 %
CLASSIC splachovací mechanismus, zlato BODR
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€431,94 excl. VAT
€522,65
RETRO3
€387,35
–14 %
CLASSIC hanging toilet bowl, 37x55 cm, white ExtraGlaze 871211
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€275,29 excl. VAT
€333,10
RETRO3
€354,69
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8787011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€252,08 excl. VAT
€305,02
RETRO3
FREEFREE
€713,06
–14 %
CLASSIC WC combi, lower/rear waste, white WCSET06-CLASSIC
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€506,79 excl. VAT
€613,22
RETRO3
€142,45
–14 %
CLASSIC dual flush mechanism for combi toilet BPCDF
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€252,65
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8731011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€448,57
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8788311
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€318,81 excl. VAT
€385,76
RETRO3
€309,36
–17 %
CLASSIC bidet 37x54cm 876211
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Unable to order
€211,06 excl. VAT
€255,38
RETRO3
€338,37
–14 %
CLASSIC standing toilet bowl, 37x54 cm, bottom waste, white ExtraGlaze 871011
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
RETRO3
€211,84
–14 %
PURA/CLASSIC keramické umyvadlo 35x50cm, zápustné, bílá ExtraGlaze 724711
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GSI CLASSIC - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 8.5 kg |
| EAN: | 8032937820491 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 200mm |
| Width: | 380mm |
| Series: | PURA |
| Dimension: | 38x20x55 cm |
| Installation: | Zápustné |
| Product depth: | 550mm mm |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Vybavení: | ExtraGlaze |
| Brands: | GSI |
| Material: | Keramika |