CLASSIC bidet, 37x54cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8762311
Code: 8762311Related products
RETRO3
€387,35
–14 %
CLASSIC Toilet bowl combi bottom/rear waste, white ExtraGlaze 871711
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€275,29 excl. VAT
€333,10
RETRO3
€252,65
–14 %
CLASSIC ceramic washbasin 60x46 cm, white ExtraGlaze 8731111
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€354,69
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8787011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€252,08 excl. VAT
€305,02
RETRO3
€203,67
–14 %
CLASSIC front towel rail 90cm, chrome PACL90
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€142,45
–14 %
CLASSIC dual flush mechanism for combi toilet BPCDF
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€448,57
–14 %
CLASSIC ceramic washbasin 90x50 cm, white ExtraGlaze 8788111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€318,81 excl. VAT
€385,76
RETRO3
€252,65
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8731311
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€191,43
–14 %
CLASSIC front towel rail 75cm, chrome PACL75
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
FREEFREE
€607,76
–14 %
CLASSIC splachovací mechanismus, zlato BODR
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€431,94 excl. VAT
€522,65
RETRO3
€183,27
–14 %
CLASSIC cistern for combi toilet, white ExtraGlaze 878111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€481,22
–55 %
CLASSIC flushing mechanism for low toilet cistern, chrome BZCR
Central warehouse
€178,45 excl. VAT
€215,92
RETRO3
€387,35
–14 %
CLASSIC hanging bidet, 37x55 cm, white ExtraGlaze 8765111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€275,29 excl. VAT
€333,10
RETRO3
€338,37
–14 %
CLASSIC standing toilet bowl, 37x54 cm, bottom waste, white ExtraGlaze 871011
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
RETRO3
€460,82
–14 %
CLASSIC flushing mechanism, chrome BOCR
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€327,51 excl. VAT
€396,29
RETRO3
€338,37
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54 cm, white ExtraGlaze 8762111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GSI CLASSIC - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 17.25 kg |
| EAN: | 8032937815206 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 415mm |
| Width: | 370mm |
| Series: | CLASSIC |
| Dimension: | 37x41,5x54 cm |
| Product depth: | 540mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Montážní sada |
| Vybavení: | ExtraGlaze |
| Brands: | GSI |
| Material: | Keramika |
RETRO3
€415,92
–14 %
RETRO bidet standing, 38,5x60cm, white 102001
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€295,60 excl. VAT
€357,67