CLASSIC WC RETRO sedátko, ořech/chrom MS87N
Code: MS87NRelated products
RETRO3
€447,84
–14 %
CLASSIC ceramic washbasin 90x50 cm, white ExtraGlaze 8788111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€318,29 excl. VAT
€385,13
RETRO3
€211,49
–14 %
PURA/CLASSIC keramické umyvadlo 35x50cm, zápustné, bílá ExtraGlaze 724711
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,31 excl. VAT
€181,87
RETRO3
€354,12
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8787311
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€251,67 excl. VAT
€304,52
RETRO3
€386,72
–14 %
CLASSIC Toilet bowl combi bottom/rear waste, white ExtraGlaze 871711
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€274,84 excl. VAT
€332,56
RETRO3
€187,04
–14 %
CLASSIC front towel holder 60cm, chrome PACL60
Central warehouse
€132,93 excl. VAT
€160,84
RETRO3
FREEFREE
€1 025,67
–14 %
CLASSIC WC bowl with cistern, rear waste, white-chrome WCSET23-CLASSIC-ZO
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€728,98 excl. VAT
€882,07
RETRO3
€191,12
–14 %
CLASSIC front towel rail 75cm, chrome PACL75
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€135,82 excl. VAT
€164,34
RETRO3
€386,72
–14 %
CLASSIC hanging toilet bowl, 37x55 cm, white ExtraGlaze 871211
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€274,84 excl. VAT
€332,56
RETRO3
€480,44
–55 %
CLASSIC flushing mechanism for low toilet cistern, chrome BZCR
Central warehouse
€178,16 excl. VAT
€215,57
RETRO3
€142,22
–14 %
CLASSIC dual flush mechanism for combi toilet BPCDF
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,07 excl. VAT
€122,29
RETRO3
FREEFREE
€606,76
–14 %
CLASSIC splachovací mechanismus, zlato BODR
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€431,24 excl. VAT
€521,80
RETRO3
FREEFREE
€606,76
–14 %
CLASSIC flushing mechanism, bronze BOBR
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€431,24 excl. VAT
€521,80
Flushing mechanism with chain including pipe to cistern.
RETRO3
FREEFREE
€711,90
–14 %
CLASSIC WC combi, lower/rear waste, white WCSET06-CLASSIC
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€505,97 excl. VAT
€612,22
RETRO3
€337,82
–14 %
CLASSIC standing toilet bowl, 37x54 cm, bottom waste, white ExtraGlaze 871011
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,09 excl. VAT
€290,51
RETRO3
€203,34
–14 %
CLASSIC front towel rail 90cm, chrome PACL90
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,51 excl. VAT
€174,86
RETRO3
€447,84
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8788311
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€318,29 excl. VAT
€385,13
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GSI CLASSIC - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 3.7 kg |
| EAN: | 8032937815022 |
| Color: | Hnědá |
| Length: | 60mm |
| Width: | 380mm |
| Series: | CLASSIC |
| Dimension: | 38x6x45,5 cm |
| Product depth: | 455mm mm |
| Face: | Pro konkrétní WC |
| Packaging: | 1ks |
| Material: | Dřevo |
| Brands: | GSI |