CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8731311
Code: 8731311Related products
RETRO3
FREEFREE
€648,57
–14 %
VIOLETA washbasin cabinet 53,5x52x42,5cm, white semi-gloss VI060-3131
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€460,96 excl. VAT
€557,76
RETRO3
€203,67
–14 %
CLASSIC ceramic column for washbasin 66x27 cm, white ExtraGlaze 877011
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€338,37
–14 %
CLASSIC standing toilet bowl, 37x54 cm, bottom waste, white ExtraGlaze 871011
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
RETRO3
€448,57
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8788311
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€318,81 excl. VAT
€385,76
RETRO3
€689,39
–14 %
CLASSIC keramické dvojumyvadlo 125x54 cm, bílá ExtraGlaze 8725111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€489,97 excl. VAT
€592,86
RETRO3
€228,16
–14 %
CLASSIC high flush cistern, white ExtraGlaze 878011
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€187,35
–14 %
CLASSIC front towel holder 60cm, chrome PACL60
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€252,65
–14 %
CLASSIC ceramic washbasin 60x46 cm, white ExtraGlaze 8731111
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€142,45
–14 %
CLASSIC dual flush mechanism for combi toilet BPCDF
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€338,37
–14 %
CLASSIC standing toilet bowl, 37x54 cm, rear waste, white ExtraGlaze 871111
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
RETRO3
€203,67
–14 %
CLASSIC front towel rail 90cm, chrome PACL90
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
FREEFREE
€1 027,35
–14 %
CLASSIC WC bowl with cistern, rear waste, white-chrome WCSET23-CLASSIC-ZO
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€730,17 excl. VAT
€883,51
RETRO3
€354,69
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8787011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€252,08 excl. VAT
€305,02
RETRO3
€387,35
–14 %
CLASSIC Toilet bowl combi bottom/rear waste, white ExtraGlaze 871711
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€275,29 excl. VAT
€333,10
RETRO3
€481,22
–55 %
CLASSIC flushing mechanism for low toilet cistern, chrome BZCR
Central warehouse
€178,45 excl. VAT
€215,92
RETRO3
€460,82
–14 %
CLASSIC flushing mechanism, chrome BOCR
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€327,51 excl. VAT
€396,29
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GSI CLASSIC - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 16.6 kg |
| EAN: | 8032937812199 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 200mm |
| Width: | 600mm |
| Series: | CLASSIC |
| Dimension: | 60x20x46 cm |
| Installation: | Do nábytku, Nástěnná-šrouby |
| Product depth: | 460mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | 3 otvory |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Vybavení: | ExtraGlaze |
| Brands: | GSI |
| Material: | Keramika |