ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041TG
Code: UT041TGRelated products
RETRO3
€203,67
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, gold KI42Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€574,29
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043TG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€408,17 excl. VAT
€493,88
RETRO3
€289,39
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový/vanový set VEO II zlatá lesklá BABWVSPJZLII
Naskladnění do 2 týdnů od objednání
€215,25 excl. VAT
€260,45
RETRO3
€571,02
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€405,83 excl. VAT
€491,06
RETRO3
€199,59
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, chrome KI42KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€141,84 excl. VAT
€171,63
RETRO3
FREEFREE
€3 582,98
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set gold 24235202OR
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€2 220,86 excl. VAT
€2 687,24
RETRO3
FREEFREE
€375,10
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome VO042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€266,59 excl. VAT
€322,57
RETRO3
€620
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€440,64 excl. VAT
€533,18
RETRO3
€185,31
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041VG
Central warehouse
€131,69 excl. VAT
€159,35
RETRO3
€179,18
–14 %
KIRKÉ WHITE wall-mounted shower mixer, 1 outlet, white lever, gold KI41BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€127,34 excl. VAT
€154,08
RETRO3
€846,53
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045VG
Central warehouse
€601,65 excl. VAT
€728
RETRO3
€145,20
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Chrom L086K
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€98,40 excl. VAT
€119,06
RETRO3
FREEFREE
€526,12
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 2 outlets, bronze VO042BR
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€373,93 excl. VAT
€452,45
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 0.952 kg |
| EAN: | 8590913989919 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 70mm |
| Width: | 70mm |
| Series: | ULTRATAP |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 2ks |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |