METRO Dark Grey 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 20903
Code: 20903Related products
RETRO3
€11,63
–5 %
LONDON Cream brillo 5x30 (EQ-22) 21077
Delivery approx. 4 weeks
€9,04 excl. VAT
€10,94
RETRO3
€5,10
–5 %
TORELLO Gris Claro 2x15 (EQ-20) 21030
Delivery approx. 4 weeks
€3,98 excl. VAT
€4,82
RETRO3
€48,78
–6 %
METRO Dark Grey 7,5x30 (EQ-0)(EQ-0)(bal.=1m2) 20904
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
€6,73
–5 %
LONDON Light Grey Brillo 5x15 (EQ-21) 21054
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€5,23 excl. VAT
€6,33
RETRO3
€15,31
–6 %
JOLLY Light Grey 1,2x20 22064
Delivery approx. 4 weeks
€11,88 excl. VAT
€14,37
RETRO3
€5,10
–5 %
TORELLO White Matt 2x15 (EQ-20) 21028
Delivery approx. 4 weeks
€3,98 excl. VAT
€4,82
RETRO3
€5,10
–5 %
TORELLO Rosso 2x15 (EQ-20) 21033
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€3,98 excl. VAT
€4,82
RETRO3
€16,12
–6 %
JOLLY White 1,2X20 (EQ-24) 22062
Delivery approx. 4 weeks
€12,51 excl. VAT
€15,14
RETRO3
€48,78
–6 %
METRO Light Grey 7,5x30 (EQ-0) bal. = 1 m2 20757
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
Displayed in the showroom
RETRO3
€48,78
–6 %
METRO Blue 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 21289
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
€15,31
–6 %
JOLLY Negro Brillo 1,2x20 22572_E
Delivery approx. 4 weeks
€11,88 excl. VAT
€14,37
RETRO3
€11,63
–5 %
LONDON White matt 5x30 (EQ-22) 21075
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€9,04 excl. VAT
€10,94
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,57
–6 %
METRO Tiling White Matt 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 12739
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Central warehouse
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€6,73
–5 %
LONDON Cream brillo 5x15 (EQ-21) 20190
Delivery approx. 4 weeks
€5,23 excl. VAT
€6,33
RETRO3
€5,10
–5 %
TORELLO Cream 2x15 (EQ-20) 20194
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€3,98 excl. VAT
€4,82
RETRO3
€11,63
–5 %
LONDON Light grey 5x30 (EQ-22) 21078
Delivery approx. 4 weeks
€9,04 excl. VAT
€10,94
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EQUIPE METRO 7,5X15 / 7,5X30 / 10X20 |
|---|---|
| Weight: | 11.9 kg |
| EAN: | 8435404932626 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8mm |
| Series: | METRO Equipe |
| Dimension: | 7,5x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 11.9kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |