PERLA toilet paper holder without cover, gold PE0195
Code: PE0195Related products
RETRO3
€162,86
–14 %
PERLA towel holder 448x78mm, gold PE0145
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€115,74 excl. VAT
€140,04
Product detailed description
- Sapho brand
- Série PERLA
- Order Code PE1207
- Warranty 60 months
- Weight per mj 1,660 kg
- Toilet brush type
- Installation On stand
- Material Ceramic
- Shape Circular
- Material: brass
- Surface Finish: rose gold
- Dimensions: 115x380x80 mm (WxHxD)
PERLA retro bathroom accessories will take you back to the old days. We recommend the accessories together with Antea faucets, Retro and Waldorf sanitary ware and, for example, Retro or Cross furniture. With a gold and rose gold finish, you can make your bathroom a special place.
Additional parameters
| Category: | RETRO TOILET PAPER HOLDERS |
|---|---|
| Weight: | 0.25 kg |
| EAN: | 8590913865930 |
| Color: | Zlato |
| Length: | 55mm |
| Width: | 218mm |
| Series: | PERLA |
| Dimension: | 218x55x82 mm |
| Installation: | Vrtání |
| Product depth: | 82mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
Displayed in the showroom
RETRO3
€45,94
–20 %
Bemeta RETRO bronze: toilet paper holder without cover 14411112027
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€30,37 excl. VAT
€36,75
Bemeta Retro toilet roll holder without cover bronze 144112027
RETRO3
€35,23
–20 %
Bemeta RETRO gold-chrome: Toilet paper holder without cover 144212028
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Within a week
€23,29 excl. VAT
€28,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€31,15
–9 %
Bemeta KERA: Toilet paper holder without cover 144712027
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€23,27 excl. VAT
€28,16
RETRO3
€51,60
–20 %
Bemeta SABLO: Toilet paper holder without cover 160112042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€34,12 excl. VAT
€41,28
RETRO3
€40,41
–14 %
AIDA toilet paper holder without cover, chrome AI017
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€28,70 excl. VAT
€34,73
RETRO3
€20
–14 %
REBECCA toilet paper holder without cover, black CC017
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€14,20 excl. VAT
€17,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€24,29
–13 %
NEVIS držák toaletního papíru bez krytu, chrom NV2413
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€17,27 excl. VAT
€20,90
RETRO3
€48,57
–14 %
PIRENEI toilet paper holder without cover, matt gold PI2488
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€48,57
–14 %
PIRENEI toilet paper holder without cover, gold PI2487
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€55,51
–13 %
X-ROUND GOLD toilet paper holder without cover, matt gold XR704GB
Central warehouse
€39,47 excl. VAT
€47,76
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
RETRO3
€34,57
–17 %
Clamp Rav Colorado toilet paper holder without cover COA0401SM old brass
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€23,43 excl. VAT
€28,35