SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Stará mosaz SE982.5/3-01SM
Kód: SE982.5/3-01SM-2Související produkty
Detailní popis produktu
SLEZÁK RAV SEINA je sprchový systém s vodovodní baterií vyvedený v povrchové úpravě stará mosaz. Tato sprchová souprava obsahuje nástěnnou pákovou baterii s keramickou kartuší a keramický přepínač pro volbu mezi sprchami. Komplet disponuje pevnou sprchovou tyčí, kovovou hadicí a dvěma typy sprch pro pohodlné sprchování.
Specifikace:
Barva/povrch: stará mosaz
Materiál: mosaz
Montáž: nástěnná
Rozměr: výška 106 cm, hloubka 14 cm
Rozteč: 150 mm
Obsah setu: sprchová baterie, hlavová sprcha, ruční sprcha, sprchová hadice, sprchová tyč, držák sprchy
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SLEZÁK RAV SEINA PÁKOVÉ BATERIE STARÁ MOSAZ |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.33 kg |
| EAN: | 8595163579989 |
| Barva: | Lak, Stará mosaz (Bronz) |
| Šířka: | 410, 410 cm |
| Série: | Seina |
| Ovládání: | Pákové |
| Typ umístění: | Nástěnná |
| Hloubka výrobku: | 140 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ baterie: | Sprchová |
| Hloubka: | 140 cm |
| Materiál: | Mosaz |
| Přepínač vody: | Keramický MD0629SM |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 4,33 |
| Výška: | 1060, 1060 cm |
| Výška baterie: | 904 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1500 |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 1 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým kompletem a hlavovou sprchou |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 3,21 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀30xL210 |
| Velikost sprchy stropní, prum, mm: | ⌀300 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.