Dlažba Ape Ama Grigio Antislip 90x90 Matt. Rett. (A039059)
Kód: 233579Detailní popis produktu
Dlažba Ape Ama Grigio Antislip 90x90 Matt. Rett. je protiskluzová dlažba v šedém odstínu Grigio o rozměru 90 x 90 cm a s matným povrchem. Produkt s estetickým vzhledem betonu disponuje rektifikovanými hranami pro pokládku s minimální spárou. Tento mrazuvzdorný slinutý materiál je vhodný do koupelen, kuchyní i komerčních prostor.
Specifikace:
- Rozměr: 90 x 90 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: Grigio
- Rektifikace: ano
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: R10
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.96 kg |
| Barva: | Šedá, Hrubší |
| Tloušťka: | 10.4 mm |
| Délka: | 900 mm |
| Šířka: | 900 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 90 x 90 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,62 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039059 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.