Dlažba APE Clos Beige Antislip 30x60 Matt. Rett. (A042351)
Kód: 234039Detailní popis produktu
Protiskluzová dlažba APE Clos Beige Antislip 30,2×60,4 cm v béžovém provedení nabízí matný povrch a imitaci kamene. Tento mrazuvzdorný slinutý materiál je vhodný pro interiér i exteriér a je určen zejména pro koupelnu nebo kuchyni.
Specifikace:
Rozměr: 30,2×60,4 cm
Povrch: matný
Rektifikace: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R11
Tloušťka: 9,3 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.21 kg |
| Barva: | Matný, Béžová |
| Tloušťka: | 9.3 mm |
| Délka: | 604 mm |
| Šířka: | 302 mm |
| Série: | APE Clos |
| Rozměr: | 30.2 x 60.4 x 0.93 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,09 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A042351 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.