Dlažba APE Clos Cenere Antislip 30x60 Matt. Rett. (A042247)
Kód: 234041Detailní popis produktu
Dlažba APE Clos Cenere Antislip disponuje rozměrem 30,2×60,4 cm a matným povrchem. Tato mrazuvzdorná slinutá dlažba je určena pro použití v interiéru i exteriéru. Své uplatnění najde především v koupelnách nebo komerĉních prostorech.
Specifikace:
- Rozměr: 30,2×60,4 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: ano
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 9,3 mm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.21 kg |
| Barva: | Matný, Šedá |
| Tloušťka: | 9.3 mm |
| Délka: | 604 mm |
| Šířka: | 302 mm |
| Série: | APE Clos |
| Rozměr: | 30.2 x 60.4 x 0.93 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,09 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A042247 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.