Dlažba APE Clos Cenere Antislip 60x60 Matt. Rett. (A042244)
Kód: 234033Detailní popis produktu
Dlažba APE Clos Cenere Antislip o rozměru 60,4x60,4 cm v šedém odstínu a matném provedení je určena pro interiér i exteriér. Tento mrazuvzdorný produkt s imitací kamene lze využít v koupelně nebo v komerčních prostorech.
Specifikace:
- Rozměr: 60,4x60,4 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 9,6 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.68 kg |
| Barva: | Šedá, Hrubší |
| Tloušťka: | 9.6 mm |
| Délka: | 604 mm |
| Šířka: | 604 mm |
| Série: | APE Clos |
| Rozměr: | 60.4 x 60.4 x 0.96 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,46 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A042244 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.