Dlažba APE Clos Cenere Mosaico 30x30 Matt. Rett. (A043210)
Kód: 234045Detailní popis produktu
Dlažba APE Clos Cenere Mosaico o rozměru 30×30 cm v matném provedení věrně imituje vzhled přírodního kamene. Tento mrazuvzdorný slinutý materiál je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru, zejména v prostorách koupelen a kuchyní.
Specifikace:
- Rozměr: 30×30 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: ano
- Mrazuvzdornost: ano
- Tloušťka: 9 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.68 kg |
| Barva: | Matný, Šedá |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | APE Clos |
| Rozměr: | 30 x 30 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 5 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Mozaika |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A043210 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.