Dlažba APE Clos Terra 30x60 Matt. Rett. (A042248)
Kód: 234038Detailní popis produktu
Dlažba APE Clos Terra o rozměru 30,2×60,4 cm v matném provedení imituje vzhled kamene. Je určena pro interiér i exteriér a je ideální volbou pro koupelny nebo kuchyně.
Specifikace:
- Rozměr: 30,2×60,4 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10
- Tloušťka: 9,3 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.21 kg |
| Barva: | Matný, Béžová |
| Tloušťka: | 9.3 mm |
| Délka: | 604 mm |
| Šířka: | 302 mm |
| Série: | APE Clos |
| Rozměr: | 30.2 x 60.4 x 0.93 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,09 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A042248 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.