Dlažba APE Clos Terra Antislip 60x60 Matt. Rett. (A042245)
Kód: 234034Detailní popis produktu
Dlažba s protiskluzem R11 APE Clos Terra Antislip o rozměru 60,4x60,4 cm s matným povrchem v odstínu Terra imituje vzhled kamene. Je určena pro interiér i exteriér. Využití najde především v koupelně a v komerčních prostorách.
Specifikace:
- Rozměr: 60,4x60,4 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: ano
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 9,6 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.68 kg |
| Barva: | Béžová, Hrubší |
| Tloušťka: | 9.6 mm |
| Délka: | 604 mm |
| Šířka: | 604 mm |
| Série: | APE Clos |
| Rozměr: | 60.4 x 60.4 x 0.96 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,46 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A042245 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.