Dlažba APE Clos Terra Antislip 60x90 Matt. Rett. (A042242)
Kód: 234026Detailní popis produktu
Dlažba APE Clos Terra Antislip 60x90 Matt. Rett. (A042242) je protiskluzová dlažba o rozměru 60,4 x 90,6 cm v barevném provedení Terra. Produkt disponuje matným povrchem a estetickým vzhledem přírodního kamene. Tento mrazuvzdorný slinutý materiál je určen pro instalaci v interiéru i exteriéru, včetně koupelen a komerčních prostor.
Specifikace
- Rozměr: 60,4 x 90,6 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: Terra
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.21 kg |
| Barva: | Béžová, Hrubší |
| Tloušťka: | 9.4 mm |
| Délka: | 906 mm |
| Šířka: | 604 mm |
| Série: | APE Clos |
| Rozměr: | 60.4 x 90.6 x 0.94 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,09 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A042242 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.