3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Bemeta Náhradní nádoba pro mýdlenku 144708027 131567094
Kód: 131567094Detailní popis produktu
Náhradní keramická miska k: Bemeta Kera bronz mýdlenka keramická 144708027
| Výška: | 42 mm |
|---|---|
| Šířka: | 106 mm |
| Hloubka: | 106 mm |
| Váha: | 0.181 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEMETA KERA BRONZ MAT - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.181 kg |
| EAN: | 8592207023200 |
| Barva: | Bílá |
| Série: | Kera |
| Styl: | Retro |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.