3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
CROSS retro skříňka vysoká 49x170x39cm, pravá, buk CR313
Kód: CR313Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO NÁBYTEK CROSS |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 29.5 kg |
| EAN: | 8590913994975 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 1700mm |
| Šířka: | 490mm |
| Série: | CROSS |
| Rozměr: | 49x170x39 cm |
| Instalace: | K postavení |
| Styl: | Retro |
| Hloubka výrobku: | 390mm mm |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1ks |
| Dekor: | Buk |
| Materiál: | Masiv dřevo/dýha |
| Směr otevírání: | Pravé |
| Typ skříňky: | Zásuvky advířka |
| Značky: | SAPHO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.