3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
CROSS retro umyvadlová skříňka 70x81x47cm, mahagon CR075 včetně umyvadla Classic 8787111
Kód: CR075Detailní popis produktu
CROSS - pokud zvolíte klasický design s umírněnými tvary a přitom s výraznou linkou návrháře, doplníte ho přírodními materiály použitými při výrobě, dostanete novou řadu nádherného nábytku CROSS. Masivní bukové dřevo mahagonového odstínu mu dodává punc decentního luxusu. Prosklení čelních ploch již pouze dotváří celkovou pohodu a vlídnost, která z tohoto nábytku opravdu sálá! Velikou výhodou je nabídka dalších produktů sanitární keramiky ve shodném tvaru jako je umyvadlo, řada Classic má v nabídce WC kombi, závěsné WC i bidet. Umyvadlové skříňky jsou k dispozici v šířkách 60, 75 a 90 cm a lze je doplnit celou řadou bočních skříněk a zrcadel v obdobném designu.
Umyvadlová skříňka 70x81x47cm (ŠxVxH)
Barva: mahagon
Materiál korpus: masiv bukového dřeva
Materiál přední plochy: masiv bukového dřeva
Úchytky: kombinace bílá/bronz
Dvoje prosklená dvířka
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO NÁBYTEK CROSS |
|---|---|
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 8590913822971 |
| Barva: | mahagon |
| Délka: | 810mm |
| Šířka: | 700mm |
| Série: | CROSS |
| Rozměr: | 70x81x47 cm |
| Instalace: | K postavení |
| Hloubka výrobku: | 470mm mm |
| Balení: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Dekor: | Mahagon |
| Materiál: | Masiv dřevo/dýha, Sklo |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Značky: | SAPHO |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.