3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Ape Alpi Green Green 60x120 Pol. Rett. (A039282)
Kód: 233548Detailní popis produktu
Dlažba Ape Alpi Green Green o rozměru 60×120 cm je vyrobena z mrazuvzdorného slinutého materiálu v zeleném odstínu. Tento rektifikovaný prvek s leštěným povrchem napodobuje vzhled mramoru a kamene. Produkt je určen pro použití v interiéru, zejména v koupelně nebo obývacím pokoji.
Specifikace:
Rozměr: 60×120 cm
Povrch: leštěný
Barva/odstín: zelená
Rektifikace: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Tloušťka: 10,4 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interierová dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 24.44 kg |
| Barva: | Zelená, Leštěný |
| Tloušťka: | 10.4 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Alpi Green |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Mramor, Luxusní zboží |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039282 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.