3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Ape Ama Avorio 60x60 Matt. Rett. (A039074)
Kód: 233567Detailní popis produktu
Dlažba Ape Ama Avorio o rozměru 60×60 cm v béžové barvě nabízí matný povrch s estetickým vzhledem betonu. Tento produkt je vhodný jako dlažba i obklad do interiéru, konkrétně do koupelny nebo kuchyně. Mrazuvzdorný slinutý materiál v kombinaci s rektifikovanými hranami zajišťuje přesnost a kvalitu pokládky.
Specifikace:
- Rozměr: 60×60 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: béžová
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10
- Tloušťka: 1,04 cm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.35 kg |
| Barva: | Matný, Béžová |
| Tloušťka: | 10.4 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039074 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.