3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Ape Ama Avorio 90x90 Matt. Rett. (A039045)
Kód: 233577Detailní popis produktu
Dlažba Ape Ama Avorio o rozměru 90×90 cm vyniká svým béžovým odstínem a matným povrchem. Tento produkt je urĉen pro využití jako dlažba i obklad v interiéru, konkrétně v koupelně nebo kuchyni. Materiál s estetickým vzhledem betonu působí v komerĉních prostorách přirozeně a sjednoceně. Slinutý mrazuvzdorný střep zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost produktu.
Specifikace:
- Rozměru: 90×90 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: béžová
- Rektifikace: ano
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: R10
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.3 kg |
| Barva: | Matný, Béžová |
| Tloušťka: | 10.4 mm |
| Délka: | 900 mm |
| Šířka: | 900 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 90 x 90 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,62 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039045 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.