3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Ape Ama Fiori Avorio 60x60 Matt. Rett. (A039157)
Kód: 233572Detailní popis produktu
Dlažba Ape Ama Fiori Avorio o rozměru 60×60 cm je mrazuvzdorný slinutý materiál v béžové barvě s matným povrchem. Tento produkt s estetickým vzhledem betonu a vzory je vhodný pro použití jako dlažba i obklad. Své uplatnění najde především v interiéru a v komerčních prostorách. Rektifikované hrany umožňují precizní pokládku s minimální šířkou spáry.
Specifikace:
- Rozměr: 60×60 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: béžová
- Rektifikace: ano
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: R10
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.47 kg |
| Barva: | Matný, Béžová |
| Tloušťka: | 10.4 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Vzory, Beton, Dekor |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039157 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.