3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Ape Ama Grigio 60x60 Matt. Rett. (A039075)
Kód: 233564Detailní popis produktu
Dlažba Ape Ama Grigio vyniká moderním designem s estetickým vzhledem betonu. Tento mrazuvzdorný slinutý prvek o rozměru 60×60 cm je vyveden v odstínu Grigio s matným povrchem. Díky rektifikaci je možná pokládka s minimální spárou, což podtrhuje celistvý vzhled plochy v interiéru, například v koupelně nebo v kuchyni.
Specifikace:
Rozměr: 60×60 cm
Povrch: matný
Barva/odstín: Grigio
Rektifikace: ano
Mrazuvzdornost: ano
Protiskluz: R10
Tloušťka: 1,04 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.35 kg |
| Barva: | Matný, Šedá |
| Tloušťka: | 10.4 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039075 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.