3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Ape Ama Ricetta Avorio 60x120 Matt. Rett. (A039094)
Kód: 233557Detailní popis produktu
Dlažba Ape Ama Ricetta Avorio 60x120 Matt. Rett. (A039094) je mrazuvzdorný slinutý prvek v béžové barvě, který lze použít jako dlažba i obklad. Produkt s rozměry 60×120 cm nabízí matný povrch a estetický vzhled kombinující motivy betonu a terrazzo. Tento rektifikovaný materiál je určen pro interiér i komerční prostory. Své uplatnění najde zejména v prostorách koupelny nebo kuchyně.
Specifikace:
- Rozměr: 60×120 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: béžová
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.76 kg |
| Barva: | Matný, Béžová |
| Tloušťka: | 10.4 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Beton, Terrazzo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039094 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.