3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Ape Ama Ricetta Avorio Taglio 15x15 Matt. Rett. (A039162)
Kód: 233562Detailní popis produktu
Dlažba Ape Ama Ricetta Avorio Taglio 15x15 Matt. Rett. je mrazuvzdorný slinutý prvek v béžové barvě s matným povrchem. Tato dlažba i obklad o rozměru 15×15 cm se vyznačuje estetickým vzhledem betonu a terrazza. Produkt je určen pro použití v interiéru, zejména pro koupelny nebo komerční prostory. Rektifikované provedení zaručuje přesné rozměry pro precizní pokládku.
Specifikace:
- Rozměr: 15×15 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: béžová
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.09 kg |
| Barva: | Matný, Béžová |
| Tloušťka: | 10.4 mm |
| Délka: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 15 x 15 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,34 m² |
| Estetický vzhled: | Beton, Terrazzo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039162 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.