3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Ape Ama Ricetta Cenere 60x120 Matt. Rett.
Kód: 233555Detailní popis produktu
Dlažba Ape Ama Ricetta Cenere je mrazuvzdorný slinutý materiál určený k využití jako dlažba i obklad. Produkt s rozměrem 60×120 cm disponuje matným povrchem v šedém odstínu Cenere. Je vhodný pro interiér i komerční prostory, konkrétně se uplatní v koupelně nebo kuchyni. Design kombinuje vzhled betonu a techniky terrazzo v rektifikovaném provedení.
Specifikace:
- Rozměr: 60×120 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: šedá (Cenere)
- Rektifikace: ano
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: R10
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.76 kg |
| Barva: | Matný, Multicolor |
| Tloušťka: | 10.4 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Beton, Terrazzo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.