3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Ape Ama Ricetta Grigio Taglio 15x15 Matt. Rett. (A039165)
Kód: 233559Detailní popis produktu
Dlažba Ape Ama Ricetta Grigio Taglio o rozměru 15×15 cm zaujme svým designem s matným povrchem v šedém odstínu. Tento mrazuvzdorný slinutý materiál kombinuje estetiku betonu a terrazza, což mu dodává moderní a nadĉasový vzhled. Produkt je vhodný jako dlažba i obklad do interiéru, zejména pro koupelny nebo komerćní prostory.
Specifikace:
- Rozměr: 15×15 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: šedá (Grigio)
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10
- Tloušťka: 1,04 cm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.09 kg |
| Barva: | Matný, Multicolor |
| Tloušťka: | 10.4 mm |
| Délka: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 15 x 15 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,34 m² |
| Estetický vzhled: | Beton, Terrazzo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039165 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.