3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Ape Ama Ricetta Tortora 60x120 Matt. Rett. (A039097)
Kód: 233558Detailní popis produktu
Dlažba Ape Ama Ricetta Tortora je mrazuvzdorný slinutý prvek vhodný pro využití jako dlažba i obklad. Produkt o rozměru 60×120 cm se vyznačuje matným povrchem a estetickým vzhledem betonu a terrazza v odstínu tortora. Materiál je urĉen pro interiér, konkrétně pro prostory jako je koupelna nebo kuchyně. Rektifikované hrany umožňují přesnou pokládku s velmi úzkými spárami.
Specifikace:
- Rozměrat: 60×120 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: tortora
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.76 kg |
| Barva: | Matný, Multicolor |
| Tloušťka: | 10.4 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Beton, Terrazzo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039097 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.