3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba APE Arka Golden 11,6X11,6 (A045085)
Kód: 233871Detailní popis produktu
Dlažba APE Arka Golden představuje čtvercový prvek o rozměru 11,6×11,6 cm s výrazným zlatým odstínem a lesklým povrchem. Tento produkt s estetickým vzhledem kovu lze využít jako dlažbu i jako obklad. Materiál je vhodný do interiéru, kde najde uplatnění především v koupelně nebo kuchyni. Slinutý mrazuvzdorný střep zaručuje odolnost a trvanlivost materiálu.
Specifikace:
- Rozměry: 11,6×11,6 cm
- Povrch: lesklý
- Barva/odstín: Golden
- Rektifikace: ne
- Mrazuvzdornost: ano
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interierová dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 25.96 kg |
| Barva: | Lesklý, Zlatá |
| Délka: | 116 mm |
| Šířka: | 116 mm |
| Série: | APE Arka |
| Rozměr: | 11.6 x 11.6 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,51 m² |
| Estetický vzhled: | Kov |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A045085 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.