Dlažba APE Arka Golden 5,8X11,6 Luc. (A045095)
Kód: 233861Detailní popis produktu
Dlažba APE Arka Golden je mrazuvzdorný prvek v rozměru 5,8x11,6 cm s lesklým povrchem a zlatou barvou. Produkt lze využít jako dlažbu i obklad v interiéru. Je urĉen zejména pro použití v koupelně nebo v kuchyni.
Specifikace:
- Rozmě r: 5,8x11,6 cm
- Povrch: lesklý
- Mrazuvzdornost: Ano
- Tloušťka: 8,3 mm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interierová dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.92 kg |
| Barva: | Lesklý, Zlatá |
| Tloušťka: | 8.3 mm |
| Délka: | 116 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| Série: | APE Arka |
| Rozměr: | 5.8 x 11.6 x 0.83 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,51 m² |
| Estetický vzhled: | Kov |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A045095 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.