Dlažba APE Arka Silver 5,8X11,6 Luc. (A045096)
Kód: 233860Detailní popis produktu
APE Arka Silver je dlažba i obklad v rozměru 5,8×11,6 cm s lesklým povrchem. Tento mrazuvzdorný slinutý prvek je vhodný pro interiér a komerční prostory. Vzhled výrobku imituje kov.
Specifikace:
Rozměr: 5,8×11,6 cm
Povrch: lesklý
Rektifikace: Ne
Mrazuvzdornost: Ano
Tloušťka: 8,3 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interierová dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.92 kg |
| Barva: | Lesklý, stříbrná |
| Tloušťka: | 8.3 mm |
| Délka: | 116 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| Série: | APE Arka |
| Rozměr: | 5.8 x 11.6 x 0.83 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,51 m² |
| Estetický vzhled: | Kov |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A045096 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.