Dlažba APE Arka Teal 5,8X11,6 Luc. (A045091)
Kód: 233854Detailní popis produktu
Dlažba APE Arka Teal je mrazuvzdorný slinutý prvek vhodný pro použití jako obklad i dlažba. Produkt s rozměrem 5,8×11,6 cm disponuje lesklým povrchem. Je určen do interiéru, konkrétně do koupelny nebo kuchyně. Materiál lze použít také v komerćních prostorách.
Specifikace:
- Rozměr: 5,8×11,6 cm
- Povrch: leskl
- Rektifikace: ne
- Mrazuvzdornost: ano
- Tloušťka: 8,5 mm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interierová dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.06 kg |
| Barva: | Lesklý, Tyrkysová |
| Tloušťka: | 8.5 mm |
| Délka: | 116 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| Série: | APE Arka |
| Rozměr: | 5.8 x 11.6 x 0.85 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,51 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A045091 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.