Dlažba APE Ceppo Fantysy 60x120 Matt. Rett. (A039130)
Kód: 234008Detailní popis produktu
Dlažba APE Ceppo Fantysy 60x120 Matt. Rett. (A039130) je dlažba a obklad o rozměru 60×120 cm. Produkt s matným povrchem je mrazuvzdorný a rektifikovaný. Je urĉen pro použití v interiéru i exteriéru. Uplatnění najde v koupelně nebo kuchyni.
Specifikace:
- Rozměr: 60×120 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: ano
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: R10
- Tloušťka: 8,7 mm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.84 kg |
| Barva: | Šedá, Lapovaný |
| Tloušťka: | 8.7 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Ceppo |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Terrazzo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039130 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.