Dlažba APE Ceppo Party 60x120 Matt. Rett. (A039141)
Kód: 234010Detailní popis produktu
Dlažba APE Ceppo Party 60x120 Matt. Rett. (A039141) je mrazuvzdorný slinutý prvek s estetickým vzhledem kamene a terrazzo. Tento obklad a dlažba v rozměru 60x120 cm je určen pro použití v interiéru i exteriéru. Produkt je vhodný do prostor, jako je koupelna nebo kuchyně.
Specifikace:
Rozměr: 60x120 cm
Rektifikace: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R10
Tloušťka: 8,7 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.84 kg |
| Barva: | Šedá, Lapovaný |
| Tloušťka: | 8.7 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Ceppo |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Terrazzo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039141 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.