Dlažba APE Clos Beige 60x120 Matt. Rett. (A042344)
Kód: 234011Detailní popis produktu
Dlažba APE Clos Beige v rozměru 60,4×120,8 cm vyniká svým béžovým odstínem a matným povrchem. Tento slinutý mrazuvzdorný materiál s estetickým vzhledem kamene je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Své uplatnění najde především v koupelnách nebo kuchyních, kde vynikne jeho velkoformátové provedení. Díky rektifikaci hran je umožněna pokládka s minimální spárou.
Specifikace:- Rozměr: 60,4×120,8 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10
- Tloušťka: 9,2 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.42 kg |
| Barva: | Matný, Béžová |
| Tloušťka: | 9.2 mm |
| Délka: | 1208 mm |
| Šířka: | 604 mm |
| Série: | APE Clos |
| Rozměr: | 60.4 x 120.8 x 0.92 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,46 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ano |
| Kód dodavatele: | A042344 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.