Dlažba APE Clos Bianco 60x60 Matt. Rett. (A041808)
Kód: 234028Detailní popis produktu
Dlažba APE Clos Bianco o rozměru 60,4×60,4 cm v bílém odstínu disponuje matným povrchem. Jedná se o mrazuvzdorný slinutý materiál s estetickým vzhledem kamene. Produkt je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru, například v koupelnách nebo komerĉních prostorách.
Specifikace:
- Rozměr: 60,4×60,4 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10
- Tloušťka: 9,3 mm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.32 kg |
| Barva: | Matný, Bílá |
| Tloušťka: | 9.3 mm |
| Délka: | 604 mm |
| Šířka: | 604 mm |
| Série: | APE Clos |
| Rozměr: | 60.4 x 60.4 x 0.93 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,46 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A041808 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.