Dlažba APE Clos Terra 60x90 Matt. Rett. (A041806)
Kód: 234022Detailní popis produktu
Dlažba APE Clos Terra 60x90 Matt. Rett. (A041806) je mrazuvzdorná slinutá dlažba s rozměry 60,4×90,6 cm a matným povrchem. Produkt s motivem kamene je urĉen pro interiér i exteriér, konkrétně pro koupelny a kuchyně. Tato rektifikovaná dlažba v barvě Terra nabízí vysokou kvalitu zpracování a funkčnost v různých prostorech.
Specifikace:
Rozměr: 60,4×90,6 cm
Povrch: matný
Rektifikace: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R10
Tloušťka: 9,4 mm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.21 kg |
| Barva: | Matný, Béžová |
| Tloušťka: | 9.4 mm |
| Délka: | 906 mm |
| Šířka: | 604 mm |
| Série: | APE Clos |
| Rozměr: | 60.4 x 90.6 x 0.94 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,09 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A041806 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.