3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba APE Home Hexagon White 17,5x20,2 (A021430)
Kód: 11223Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| Barva: | Matný, Bílá |
| Tloušťka: | 8.5 mm |
| Délka: | 202 mm |
| Šířka: | 175 mm |
| Série: | APE Home |
| Rozměr: | 17.5 x 20.2 x 0.85 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran), Obdélník |
| Balení: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Kód dodavatele: | A021430 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.